Sponzor

Podílíte se rádi na smysluplných projektech? Chcete podpořit dobrou věc? Pomozte nám finančně!

Než Pádajátrá vyrazí na cestu, je potřeba zařídit spoustu věcí: propagaci, povolení od veterináře, údržbu vybavení atd. Všechny tyto položky stojí nemalé peníze a jsou velmi důležité pro to, aby Pádajátrá mohla začít. Váš příspěvek bude použit výhradně na tyto potřebné výdaje.

Aktuální seznam potřebných výdajů naleznete zde.

Dárky pro vás:

Na výraz vděčnosti každý rok před Vánocemi posíláme sponzorům malé dárky. Podoba dárku se odvíjí od výše příspěvku:

Staňte se patronem:

Pravidelné příspěvky jsou pro nás velice důležité, protože vytváří stálou jistotu. Díky pravidelným příspěvkům našich patronů můžeme rozvíjet a realizovat naše vize bez toho, že by nás brzdil nedostatek financí nebo potřeba je nasbírat. Naši patroni - pravidelní sponzoři - proto od nás kromě dárku odpovídajícímu darované částce za rok, dostanou ještě pozornost navíc - např. pádajátrovou propisku, hudební CD, nebo jiný pěkný dárek.

Udržte tradici v pohybu!

Vaše příspěvky můžete poslat na účet Pádajátry:
2900620191/2010

Pravidelná platba:

Jsme vděční za jakoukoli podporu, ale nejvíce nám pomůžete, když si nastavíte trvalý příkaz k úhradě na náš účet. 100,- Kč měsíčně nám pomůže víc, než 1200,- naráz.

Vaše pravidelné příspěvky jsou pro nás pevným základem, na kterém můžeme efektivně a s jistotou rozvíjet Pádajátru.

Dejte nám vědět!

Rádi bychom vám poslali dárek za vaši pomoc. Uveďte prosím alespoň váš email (nebo telefon) do zprávy pro příjemce, nebo nám rovnou pošlete zprávu na náš email s vaší poštovní adresou.

Děkujeme mnohokrát za vaši podporu!