Kontakt

Pokud máte nějaký dotaz, nejprve si prosím pročtěte FAQ. Pokud tam nenaleznete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat na některém z uvedených telefonních čísel nebo nám napište.

FAQ

Otázky během Pádajátry

 • Nejpozději do 9:30 ráno v den, kdy se chcete připojit, zavolejte nebo pošlete zprávu Adrienovi na číslo +420 777 232 551. Jakmile vyrazíme, málokdo z nás bere telefony, protože je většinou neslyšíme během zpívání a provozu. Pokud se chcete zúčastnit na více dní, navštivte sekci Účastník pochodu.

 • Navštivte sekci Letošní turné, tam najdete tabulku s místy konání vystoupení. Doplňující informace naleznete v sekci Návštěvník večerního vystoupení.

 • Nejprve se prosím podívejte do sekce Letošní turné. Pokud tam nenaleznete odpověď na vaši otázku, kontaktujte Petra na čísle +420 734 233 681, který má na starosti zařizování trasy. Buď vám hned odpoví na vaše otázky, nebo vás odkáže na osobu, která má vámi hledané informace.

 • Děkujeme mnohokrát! Pokud se s námi chcete podělit o svoji úrodu, kontaktujte našeho šéfkuchaře Martina na čísle +420 722 814 908.

 • Děkujeme mnohokrát! Voli vám budou neskonale vděční! Zavolejte našemu kočímu Josefovi na číslo +420 736 751 036 a on se s vámi dohodne.

 • Moc si toho vážíme a děkujeme! V sekci Sponzor najdete více informací a formulář k odeslání příspěvku. Také se můžete podívat do sekce Adoptujte vola, kde můžete podpořit naše chlupaté krasavce. S případnými dotazy se obracejte na Janu na čísle +420 731 445 471.

Otázky z ulice

 • Lidé si někdy myslí, že si jen tak vyjdeme s volským povozem, protože nemáme co na práci. Ve skutečnosti máme všichni během roku svá zaměstnání a na Pádajátru jdeme místo dovolené. Navíc jsme přesvědčení o tom, že není nic pořádnějšího, než se s lidmi podělit o poznání o duši a o smyslu života. Více si o těchto tématech můžete přečíst v sekcích Kroky k míru a Kultura duše.

 • Naše oblečení pochází z védské kulturní tradice, která je založená na rozdílu mezi tělem a duchem. Jelikož žijeme v souladu s vnitřními hodnotami této kultury, chceme aby ji reprezentoval i náš zevnějšek. Více se dozvíte v sekci Kultura duše.

 • V sekci Kultura duše se dozvíte, že kultura, kterou reprezentujeme, vychází s Véd. Ty byly nejvíce známé na území dnešní Indie. Bohužel, v Indii se dochovaly jen zbytky védské kultury a v současnosti se většina Indie ubírá směrem, který je v rozporu s védskou kulturou. Nepovažujeme se tedy za představitele indické kultury, ale védské.

 • Píseň, kterou zpíváme, se jmenuje Hare Krišna Mahámantra, neboli “velký zpěv osvobození”. Uklidňuje mysl, očišťuje srdce od hněvu, nenávisti a dalších negativních vlivů. Když ji člověk zpívá, ihned se mu objeví úsměv na tváři, protože to není píseň z tohoto dočasného světa. O Hare Krišna Mahámantře také píšeme v sekci Kroky k míru.

 • Nemůžeme očekávat, že bude ve světě mír, pokud budeme zabíjet ostatní živé bytosti jako třeba krávy a býky, abychom si naplnili žaludky. A dokud se nenaučíme zvířata správně zaměstnat, budeme je zabíjet, protože budou jen přítěží.

  Někdo by asi nejradši otevřel všechny kravíny a nechal domácí zvířata volně pobíhat po přírodě, ale domácí zvířata už ze své definice do volné přírody nepatří. Člověk se o ně má starat a ochraňovat je a zvířata mu na oplátku poskytnou důležité suroviny, jako je třeba mléko, vlna, trus na hnojení atd.

  Hlavním přínosem volů je jejich síla, která se musí náležitě zaměstnat. Tak jako otec rodiny chodí do práce bez ohledu na počasí, i voli musí být zaměstnaní, aby nebyli přítěží a neskončili na jatkách. Více o ochraně krav a volů najdete v sekci Člověk a zvířata.

Kontaktní osoby:

Vedoucí projektu:
Petr Nedbal
+420 737 879 641

Registrace na pochod:
Adrien Junga
+420 777 232 551

Zařizování trasy:
Petr Holubář
+420 734 233 681

Sponzoři:
Jana Nedbalová
+420 731 445 471

Sídlo:

Pádajátrá
nám. Edmunda Husserla 1638/6
Prostějov 796 01
IČO: 02776804

Bankovní spojení:

Platby v CZK:
2800620186/2010

Adopce volů:
2900620191/2010

Napište nám: